Ворота протипожежні відкатні

ТИМЧАСОВО ЗНЯТІ З ВИРОБНИЦТВА!

 

Ворота откатные

Межа вогнестійкості : EI 60.

Ворота призначені для заповнення прорізів у протипожежних перешкодах та запобігання поширенню небезпечних факторів пожежі.

Ворота випускаються з одним або двома рухомими стулками. Стулка може обладнатися хвірткою.

Максимальні габарити воріт 12000мм завширшки і 4500мм заввишки. При цьому максимальна ширина однієї стулки трохи більше 6000 мм.

Стулка (полотно) воріт є каркасною конструкцією, зібраною із сталевого U -подібного профілю і заповненою вогнестійким матеріалом. По всьому периметру стулки (стулок) передбачені лабіринтні ущільнення, що запобігають розповсюдженню полум’я та продуктів горіння через технологічні зазори при закритих стулках (стулці).

Переміщення стулок (стулки) воріт здійснюється на каретках по сталевим напрямним коробчастої форми, виконаним із сталевого профілю. Направляючі монтуються над отвором, що захищається.  Кріплення напрявляючих можливе як до стіни, так і до перекриття в районі отвору, що захищається від розповсюдження пожежі. Розподілене навантаження на один погонний метр стіни або перекриття при максимальній висоті не перевищує 240 кг/м (2400 Н/м).

У нижній частині отвору (осторонь від нього) встановлюються направляючі ролики, що забезпечують поперечну фіксацію та прямолінійний рух нижньої частини стулок (стулки) воріт.

Для організації шляху евакуації стулки воріт можуть бути обладнані хвірткою. Переміщення стулок воріт здійснюється за допомогою електроприводу.

Для забезпечення надійного спрацьовування, а також на випадок зникнення напруги живлення у разі пожежі, привід обладнується блоком безперебійного живлення. Привід забезпечує дистанційне та автоматичне (від центрального пульта пожежної сигналізації) управління.

Також ворота обладнані світлозвуковими оповіщувачами закривання та фотоелектронною системою безпеки.