Компанія «САКУРА ТЕХНО» закінчила встановлення протипожежних осклених дверей покращеної конструкції та дизайну в елітному житловому комплексі «Бусов Хілл».

Компанія «САКУРА ТЕХНО» закінчила встановлення протипожежних засклених дверей покращеної конструкції та дизайну в елітному житловому комплексі «Бусов Хілл». Утворилася черга охочих. А Ви ще не серед них?

Прагнучи відповідати запитам ринку, компанія «САКУРА ТЕХНО» постійно вдосконалює свою продукцію. Багато сил і часу конструкторським відділом компанії разом з виробництвом було приділено доданню більш досконалого дизайну протипожежним заскленим дверям.

Першу велику партію протипожежних дверей у кількості понад 4 десятки було встановлено в елітному житловому комплексі «Бусов Хілл» на Печерську. Результат не забарився. Двері не лише порадували Замовника. З'явилися охочі зі встановлення подібних протипожежних дверей на інших комплексах м.Києва, що будуються.

У міру реалізації нових проектів з установкою на об'єктах протипожежних дверей з оновленим дизайном, інформація про це буде негайно відображена на сторінках цього сайту.

Ми задоволені досягнутим.

Сподіваємося, що й усі, що відбулися, так і майбутні Замовники протипожежних дверей, не будуть розчаровані кінцевим результатом. З повагою колектив «САКУРА ТЕХНО».